Real RPG

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

You ma heart heart heart breaker.

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Eduart de Nobili

Data de înscriere : 15/05/2012

MesajSubiect: You ma heart heart heart breaker.   Mier Mai 16, 2012 6:52 am

Privat, me and Aislinne d'Montpellier
    După amiaza, două jumătate, aproximativ

Parchează maşina în locul rezervat special celor care vor să meargă pe plajă, coboară din Porche-ul negru, şi încuie maşina după el, fără să îşi ia chitara dinăuntru. Îşi ciufuleşte părul ca să îl aranjeze la loc, şi coboară încet scările, aşteptând ca ceva important să se întâmple cu adevărat. Zâmbeşte, observând că era aproape pusitiu. Venise aici doar ca să se plimbe, deci nicio problemă. Aparent, cel puţin. Existau acele şanse să fie descoperit. Îşi aşează mai bine ochelarii imenşi de soare pe ochi şi zâmbeşte larg, ca şi cum acum ar fi văzut pentru prima dată soarele în ani de zile. Începe, fără să vrea, să fredoneze Tengo La Camisa Negra . Nu îi plăcea acea melodie ca şi versuri cât îi plăcea ritmul. Era una dintre preferatele lui. Şi cum tatăl lui este spaniol... Zâmbeşte, începând să cânte şi versurile, uitându-se zâmbăreţ la oamenii din jurul lui. Face doi paşi spre mare, dându-şi jos tenişii pe drum. Intră până la glezne în apă, continuând să cânte.

Are you lonesome tonight,
do you miss me tonight?
Are you sorry we drifted apart?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Mier Mai 16, 2012 7:54 am

• Strâmbăă din nas, făcându-i semn impresarei ei să-i dea o clipă de respiro. Cel puţin, nu mai avusese o pauză de mai bine de două ore, iar asta o enerva. Era obosită, înfometată şi nervoasă. Deloc bine.
    -Bun, gata. Destul pentru azi, spuse şi-şi dădu jos ochelarii de la ochi. Se îndepărtă de reflectoare şi aparatele foto care îi mâncaseră zilele de la începutul dimineţii.
    -Aislinne, trebuie să terminăm şedinţa, spuse femeia nemulţumită, înainte de a se ridica de pe scaun pentru a se îndrepta spre şatenă ce strâmbă din nas, dezaprobând cu vehemenţă.
    -Nu. Plec să mănânc ceva, apoi să mă plimb, sau nu ştiu, murmură Aislinne, şi imediat după îşi luă geanta după scaun, şi ieşi din studio, urcând în maşină. Îşi privi ceasul, constatând cu uimire că era trecut de ora două, aşa că se hotărâ să meargă direct la plajă. Voia să se plimbe şi să ia aer curat. Ajunse rapid acolo, şi după ce parcă, ieşi din maşină, blocând uşile, şi se îndreptă cu paşi mici spre plajă. Zâmbi când văzu întinderea mare şi albastră de apă, simţindu-se mult mai bine. Zâmbi larg, într-un mod adorabil şi dulce, apoi începu să fredoneze o melodie, în timp ce se descălţa de pantofii pe care-i purta. Se îndreptă spre mare, lăsând nisipul fierbinte să-i gâdile tălpite goale.
    -Ce frumoos, murmură copilăreşte, privind în jur. Se opri când ajunse cu picioarele în apă şi ridică privirea spre cer, păstrându-şi zâmbetul pe chip.

outfit

My eyes fill with tears, so I lift my head up
I smile a little so they won’t fall
Why are you like this to me, what are you saying?
All the things we talked about go to the sky
The words I have never said
The words I didn’t know I’d say as I cried
I like you, oppa, what do I do?

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Mier Mai 16, 2012 8:21 am

• Se învârti prin apă ca şi cum ar fi fost un copil mic. De fapt, dacă se punea problema, putea să fie şi un copil. Dar, bineînţeles, asta depindea numai de el. Şi acum avea chef să fie neseios, pentru prima dată de când a ajuns aici. Simte cum telefonul îi vibrează în buzunar şi se opreşte enervat. Chiar nu putea să scape niciodată? Îi închide, ieşind din apă încet. Oftează, dându-şi părul din ochi. Se uită în stângă şi în dreapta. Se opreşte, privind-o pe tânăra din dreapta lui. Care sunt şansele să fie ea? Sunt atât de puţine încât pufni în râs. Îşi scoate telefonul din buzunar, îi formează numărul şi o sună. Spera, în sinea lui, să îi răspundă.
    " Haide, haideee, amour! " spune, fără răbdare. Ar fi fost chiar urât să apară doar în spatele ei şi să o salute după ce nu au mai vorbit câteva luni bune.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Mier Mai 16, 2012 8:58 am

• Îşi trecu degetele prin păr, chicotind slab când un val îi gâdilă picioarele. Clipi de mai multe ori, umflându-şi copilăreşte obrajii îmbujoraţi, iar limba ei parcurse rapid suprafaţa buzelor uscate. Privi în zare şi simţi un sentiment ciudat. Dintr-o dată îi era dor. Oftă încetişor şi îşi lăsă capul în jos, privind apa ce se lovea de picioarele ei. Tresări scurt în clipa când telefonul începu să-i sune, şi-l scoase din buzunarul fustiţei, rugându-se să nu fie Alicia. Gâtul i se uscă, iar ea miji ochii mai mult decât suprinsă. Răspunse, mâna tremurându-i uşor.
    -Oui? glasul ei suna ciudat, undeva între răguşit şi şters. Cu ce te pot ajuta, Ed? întrebă şi îşi reveni la normal, afişând un surâs fermecător. Începu să-şi onduleze o şuviţă de păr pe deget, aşteptându-i răspunsul.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Mier Mai 16, 2012 9:08 am

• Îşi umezeşte buzele, simţind cum gura i se usucă din ce în ce mai tare. Îşi pune mâna în buzunarul din spate al bermudelor, apoi o scoate şi îşi caută ţigările în buzunarul din faţă. Evident, nu erau acolo. Se încruntă, apoi revine la faţa zâmbitoare, pentru că îi răsunse. Rânjeşte uşor.
    " Ce ai spune dacă te-aş ruga să te întorci în stânga, hmm? " spune, sperând ca ea să nu îi ceară prea multe explicaţii, din cauză că nu avea aproape niciun motiv să o facă să se întoarcă. De fapt, nu avea niciunul. Se încuntă aranjându-şi ochelarii pe nas. Zâmbeşte larg, uitându-se direc la ea.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Joi Mai 17, 2012 6:51 am

• Îşi lasă în pace părul, oftând încetişor, nerăbdătoare să audă ce dorea tânărul să spună. Acum, că îi auzise vocea, dorul de el devenise mai puternic, deşi normal ar fi fost, ca în lunile în care trecuseră, să-l uite. Nu reuşise.
    -Huh? Să mă întorc în stânga? întrebă, privind marea ciudat. Se încruntă, enervându-se pentru o clipă, având în vedere că el o suna să-i spună doar un lucru ridicol.
    -Mă suni după atâta luni, ca să-mi spui să mă întorc la stânga? Serios? întrebă şi murmură ceva, înainte de a închide. Îşi băgă telefonul la loc în buzunar, şi-şi lăsă privirea în jos, înainte de a se întoarce pe călcâie, mergând încet. Privea apa ce se lovea de picioarele ei încruntată. "Iditotul!", gândi şi pufni uşor. Nu reuşi să fie atentă pe unde calcă, aşa că în scurt timp se lovi de cineva.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Joi Mai 17, 2012 7:02 am

• Zâmbeşte uşor. Era, într-adevăr, cel mai cretin lucru pe care ar putea să i-l ceară. După luni întregi în care nu şi-au dat niciun semn de viaţă unul altuia, chiar putea să îi spună ceva mai cu sens. Ce? " Nu mi te pot scoate din cap " ? Asta era disperat de-a dreptul. Pe lângă faptul că nu era genul lui. " Vreau să te văd. Adică, deja te văd. " ? Nu, şi asta era disperat. Îşi lasă capul pe spate, oftând când tânăra îi închide. Simte cum un corp cald, cunoscut de loveşte de el, şi rânjeşte. Care erau şansele ca asta să se întâmple.
    " Amour, sper că ţi-a fost dor de mine... " spune, rânjind, luând-o în braţe de la spate. Îşi lasă capul pe umărul ei, deşi era mult mai scundă decât el, şi asta îl făcea să îl doară spatele.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Joi Mai 17, 2012 7:30 am

• Îşi dădu părul de pe chip, mormăind nişte scuze la adresa celui în care intrase. Tresări când braţele lui îi înconjurară talia. Mări ochii, auzindu-i vocea şi înghiţi în sec, înfiorându-se.
    -E-eşti aici, murmură şi se roti cu graţie în braţele lui, privindu-l mirată. Îi atinse chipul cu palmele, trăgându-i capul spre al ei, şi zâmbi larg, analizându-i trăsăturile frumoase. Scoase un sunet de fericire, apoi îi înconjură gâtul cu braţele, lipindu-se de trupul acestuia. Îşi lăsă capul pe umărul lui, atingându-i gâtul cu buzele, simţindu-i parfumul ameţitor, pe care-l ştia şi-l iubea atât de mult.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Joi Mai 17, 2012 7:41 am

• Zâmbeşte uşor, ascultându-i scuzele. Nu se gândi la ultima dată când îşi ceru scuze lui. De fapt, nu era sigur că o făcuse vreodată. Ar fi vrut să o întoarcă şi să o sărute aşa cum nu mai o făcuse niciodată. Dar nu putea face asta. Chiar şi pentru el, ar fi fost deplasat. Zâmbeşte larg când îi aude cuvintele, simţindu-i mâinile tremurând pe faţa lui.
    " De fapt, nu sunt. Sunt în imaginaţia ta. Îţi este aşa de dor de mine că ajungi să mă vezi peste tot. " spune, ştiind amândoi că acesta era felul lui de a spune "mor de dorul tău". Îi simţii buzele pe gât şi se hotărî, brusc, că nu are de gând să mai aştepte. Îşi împreunează mâinile pe după talia ei, ridicând-o în aşa fel încât să fie amândoi la acelaşi nivel. Se uită la ea zâmbăreţ, aşa cum este mereu, şi o sărută uşor pe buze, neştiind ce riscă cu adevărat.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Joi Mai 17, 2012 8:04 am

• Îl auzi şi râse, deşi vorbele lui aveaun un sâmbure de adevăr. Îi fusese groaznic de dor de el, dar nu îşi găsise voinţa de aş călca pe orgoliu pentru a-l căuta. Probabil, asta era cea mai mare problemă a ei, era mult prea orgolioasă.
    -Atunci, imaginaţia mea mă iubeşte, surâse şi îl privi în ochi când o strânse mai tare în braţele lui, ridicând-o în aşa fel încât amândoi să fie la acelaşi nivel. Îşi strecură degetele prin părul lui, răspunzându-i cu ceva mai multă putere la sărutul după care tânjise de atâta vreme. Îşi închise ochii, lipindu-şli trupul micuţ de-al său, mai mult, dacă acest lucru ar fi fost posibil.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Joi Mai 17, 2012 8:20 am

• Imaginaţia ei o iubeşte? Doar imaginaţia ei?! Cumă rămânea cu Edd' care oriunde se învârtea şi orice făcea îi vedea numele, o vedea pe ea. Era într-un fel tot ce avea atunci, un drog. Rânjeşte fericit când simte cum se afundă în acel sărut. Se gândi de cât timp nu au mai făcut asta. Îi fusese dor de acele secunde fără sfârşit. Îşi trece limba peste buzele ei, apoi pădrunte în gura ei, îcenpând din nou să exploreze locul pe care îl ştiuse atât de bine cu puţin timp înainte.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Joi Mai 17, 2012 9:03 am

• Îi căută limba cu a ei, începând un dans lent şi bine cunoscut de amândoi, imediat cum i-o găsi, şi-i trase chipul şi mai aproape de-al ei, vrând să-l simtă cât mai aproape. Rupse sărutul când simţi că nu mai are aer, deşi ar fi rămas aşa ore în şir. Îl privi în ochi şi zâmbi fermecător.
    -Mi-a fost aşa dor de tine, amour, şopti, fără să-i dea drumul. Îşi lăsă capul pe umărul lui, închizând ochii. Îşi muşcă buzele, simţindu-le umflate din cauza sărutului, dar se simţea mult prea bine în acel moment, în braţele lui.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 4:16 am

• Îi simte limba începând un dans cu a sa, un dans atât de cunoscut lor şi îi face jocul, fericit că a ajuns să facă asta din nou. După atât de mult timp în care s-a gândit cum ar fi fost dacă nu s-ar fi certat în seara aceea, erau din nou împreună. Înjură în sinea lui faptul că rămân fără aer, retrăgându-se din sărut. O priveşte în ochi, zâmbitor. Îi fusese extrem de dor de ea. Îi aude cuvintele şi se abţine să nu râdă. Nu îi răspunde, ci îşi lipeşte din nou buzele de ale ei, fără să îi pese că îi vor durea buzele apoi. Acum nu îi mai păsa de nimic.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 4:23 am

• Parfumul cu care el era dat, îi învălui rapid simţurile, făcând-o să nu mai acorde niciun fel de importanţă celor petrecute în jurul ei. Tot ce conta acum, pentru ea erau braţele lui, strâns împreunate în jurul taliei sale, iar trupul său lipit de-al ei. Îşi ridică pentru puţin capul spre el, dar fu de ajuns pentru ca acesta să-şi lipească din nou buzele de ale sale, într-un sărut, ce îi tăie tinerei, respiraţia. Se agăţă mai bine de el, de parcă i-ar fi fost frică să nu dispară şi îi răspunse cu aceeaşi ardoare, punându-şi o palmă pe ceafa lui. Zâmbi uşor în colţul gurii, gândindu-se că vor ajunge să nu-şi mai simtă buzele. Nu că ar fi avut vreo problemă cu asta.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 4:34 am

• Nu ştia cât au stat aşa, lipiţi într-un sărut dulce, care, în opinia lui eduart a durat mult prea puţin. Se încruntă când îşi aude telefonul sunând din buzunar. Chiar trebuia să se întâmple asta? Neapărat?! Se dezlipeşte din acel sărut după care tânjise atât de mult. Îşi duce una dintr mâini la buzunar şi scoate telefonul de acolo, citind numele. Se încuntă şi mai tare, începând să murmure înjurături în toate limbile pe care le ştia. Îi închide în nas producer-ului, ştiind cât riscă. Dar, aparent, pentru ea risca şi mai mult.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 4:44 am

• Îi muşcă de buză ceva mai tare, apoi limba ei, trecu lent peste locul aparent rănit, trasându-i apoi conturul buzei de jos. Îşi strecură limba printre buzele sale, explorând locul în voie. Tresări uimită când aude telefonul sunând şi se desprinde de sărut, rămânând lipită de el, urmărindu-l cum îşi scoate telefonul din buzunar şi începe să înjure. Începu să râdă, astupându-şi gura cu o palmă, pentru a se abţine cât de cât, dar fără reuşită. Îşi sprijini fruntea de pieptul lui, continuând să râdă încet. Adora să-l vadă aşa nervos şi agitat. Mereu fusese aşa.
    -Oh amour, nu te-ai schimbat deloc, spuse calmându-se încet.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 4:55 am

• Zâmbeşte când o vede râzând, dar nu era sificient de amuzat de el însuşi ca să renunţte la înjurături cât îi răspunde la al doilea apel al bărbatului. Apasă ecranul, doar pentru a-i răspunde, apoi îşi pune telefonul în buzunar, la loc, lăsându-l pe acesta să vorbească singur, aşa cum face deobicei. După un timp se plictiseşte şi îi închide. Dar nu prea curând. Zâmbeşte la auzul cuvintelor ei. Avea dreptate, a rămas la fel în această privinţă. Îşi trece degetele prin părul ei şaten.
    " Nu ştiu dacă e de bine sau de rău... " spune, amintindu-şi că din cauza asta s-au certat atunci, Era prima lor ceartă, şi ultima aparent. " Hai să mâncam ceva... " rosteşte, aduncându-şi aminte că el nu a mâncat de ieri dimineaţă.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 5:05 am

• Îşi ridică privirea spre el şi rânji jucăuş, apoi îl sărută din nou, ceva mai scurt. Îi admiră zâmbetul, simţind cum răscolindu-se înăuntrul ei. Îl iubea atât de mult, şi probabil că avusese nevoie de acea ceartă stupidă ca să-şi dea seama de asta.
    -Să mergem, spuse aprobând cu zâmbetul pe buze şi îl luă de mână, împletindu-şi degetele cu ale lui. Îşi ridică privirea spre chipul acestuia, privindu-l gânditoare, şi-şi muşcă buzele.
    -Eduart, hai să facem tot posibilul să nu ne mai certăm, murmură încet şi privirea ei rătăci în jur, până rămase aţintită asupra cerului. Îi fusese greu lunile ce trecuseră fără el, abia acum îşi dădea seama, şi dorea ca totul să meargă bine de acum înainte.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 5:15 am

• O lasă să cadă din braţele lui când aceasta rosteşte simplu cele două cuvinte, împletindu-şi apoi degetele cu ale ei. O strânge puternic de mână, vrând să verifice încă odată dacă ea este cu adevărat acolo. Era acolo. Deci acele luni în care tot ce putea să facă era să îi spună numele apoi să se înjure de cât de idiot a fost au trecut. Acum erau din nou împreună.
    " Te iubesc. " spunce, de parcă ar fi avut vreo legătură cu ceea ce ea spusese mai înainte. De fapt, avea toată legătura din lume. Erau acele puţine cuvinte pe care înainte nu i le putea spune. Cel puţin, nu în faţă. Îşi mută privirea în nisipul fierbinte, mergând cu paşi uşori spre maşina lui, conducând-o pe tânără în aceiaşi direcţie.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 6:29 am

• Îşi lasă capul pe umărul lui, privind drept înainte, clipind de mai multe ori, strângându-i la rândul ei mâna. Nu era un vis. El era chiar acolo, lângă ea, iar acum nu mai trebuie doar să spere să-l vadă. Zâmbi când îl auzi, inima luându-i-o rapid la goană.
    -Şi eu amour,spuse şi îl sărută pe gât fugar, apoi se potoli, mergând liniştită lângă el. Începu să-şi legene mâna împreunată cu a sa, chocotind pueril, şi privi din nou cerul, afişând cel mai dulce zâmbet al ei. Se simţea extrem de bine în acel moment.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 6:39 am

• Zâmbeşte când îi aude răspunsul. Zâmbeşte larg, cu adevărat. În ultimul timp, tot ce putea împrţi era o faţă sictirită şi obosită de viaţa asta. Se gândeşte cât de fericit era atunci, în vara aceea, în Lion, fără nicio grijă despre faptul că relaţiile lui nu au mers nici măcar cu o vecină, dar când vorbim de o distanţă de sute de kilometri. Cu ea totul părea perfect. La fel cum era şi această după-masă. Îşi prinde degetele mai bine de ale ei. Era aici, în cele din urmă. Era în braţele lui şi nu va dispărea niciodată de aici.
    " Ce vrei să mănânci? " o întrebă, visător, uitându-se la ea, zâmbăreţ.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 6:55 am

• Se gândeşte cu ironie, că în urmă cu câteva luni, era ironică la adresa fiecări prietene ce-i spunea de vreo relaţie la distanţă. Asta, până să-l cunoacă pe el. Atunci se schimbase totul, iar ea deveni una dintre cele pentru care, distanţa nu era un impediment. De asemenea îşi aminti câte nu jurase după ce se despărţiseră. Că îl va uita, că orice s-ar întâmpla, nu va mai vrea să audă de el. Da` de unde? După prima săptămână deja îi era dor de el. Însă acum, acum totul era din nou bine. El era din nou lângă ea, iar de această dată, nimic nu avea să-i mai despartă.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Vin Mai 18, 2012 7:08 am

• Zâmbeşte, punându-şi mâna pe ochelari pentru a-i da jos. Îi era cald, şi îl mai şi enervau. Se gândeşte că în Lion putea să meargă ca un om normal pe stradă, nu flancat din toate părţile de maimuţe cât un dulap. Zâmbeşte, privind către şatenă. Îşi descuie maşina, gândindu-se la ce nu mai făcuse de mult. Îi dă drumul şatenei şi o ia în faţă, scoţând chitara din Porche. Îşi umezeşte buzele şi vine spre ea, trecându-şi degetele printre corzi. Începe să cânte I love you de la Sanctus Real, una dintre melodiile lui preferate.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Aislinne d'Montpellier

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Sam Mai 19, 2012 10:54 pm

• Îl privi când îi dădu drumul, uitându-se ciudat la el. Râse încet când îl văzu luând chitara şi se opri în loc, zâmbind larg. Închise ochii câteva clipe, ascultându-l, apoi când termină, îl trase spre ea, sărutându-l.
    -Te iubesc, spuse zâmbind fermecător, apoi îşi lăsă capul pe pieptul lui, clipind des din genele-i lungi. Îşi trecu limba peste buzele roşiatice. Îşi împleti degetele cu ale lui şi trase aer în piept.
    -Mergem? întrebă şi-l privi în ochi, trecându-şi degetele libere prin părul lui. Surâse dulce, apoi îi scoase limba, chicotind.

Sus In jos
Eduart de Nobili

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   Dum Mai 20, 2012 12:16 am

• Ascultă cele două cuvinte după terminarea sărutlui şi zâmbeşte. Ar fi vrut să îi spună şi el acelaşi lucru, dar continuase să repete asta în cântec. Îşi trece degetele prin păr scurt, împletindu-le apoi cu cele ale fetei. Îi zâmbeşte larg.
    " Ce vrei să mănânci? " o întreabă, aruncându-şi chitara cu mâna liberă pe spate, de lene să se mai ducă la maşină şi să o pună acolo. Încuie Porche-ul şi porneşte alături de ea, către şirul de restaurante de lângă plajă, deschide 24 din 24.

do you miss me tonight?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: You ma heart heart heart breaker.   

Sus In jos

You ma heart heart heart breaker.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forever Young :: Înafara oraşului :: Plaja-
Mergi direct la: