Real RPG

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Come and lose yourself

In jos 
AutorMesaj
Alphons Edgar Sébastien

Data de înscriere : 17/05/2012

MesajSubiect: Come and lose yourself   Joi Mai 17, 2012 10:41 pm

Alphons ,statea intins pe pat cu camasa complet desfacuta,lasand la iveala abdomenul sau accentuat,in mana dreapta tinand un pahar cu vin,nu era aceasi persoana ,daca nu servea un phara de vin in fiecare seara.Avea gusturi alese in materie de vind dar si in materie de femei.Recunostea ca mereu le refuza pe cele mai batrane ca el si mai ales nefacute,ii facea placere ca femeile pe care le avea sa fie neatinse de alti doar de el
.Parfumul ei atat de distinct si pielea sa fina ,il facea sa fie cat mai pasional si in acelasi timp dur.Atingand cu palama ,cuvertura care era pe pat,satin rosu ,se vede ca pentru un baraman avea gusturi .Mereu era de parere ca el trebuia sa mearga la teatru .

Ultima editare efectuata de catre Alphons Edgar Sébastien in Vin Mai 18, 2012 7:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Juli d'Montague

Data de înscriere : 18/05/2012

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 7:31 am

• Juli îşi umezeşte buzele, trăgând după ea geamantanul aproape la fel de greu ca şi ea. Se uită în jur, derutată. Cum a reuşit să se piardă într-un conac cu două etaje? Se încruntă, privind din nou în toate direcţiile. Camera 105, camera 105. Sau 501? Oh, cui îi mai pasă? Găseşte un număr aproximativ la fel cu cel scris cu cifre oribile de către mama sa, şi bate la uşă. Nu îşi putea imagina de ce bate la uşă, dar bate la uşa. Îşi trece mâinile prin părul albăstrui, vopsit aşa pentru că pe Michelle o enerva, şi zâmbeşte larg. Nu ştia dacă va avea sau nu o colegă de cameră , cum nu ştia de ce a presupus că este o ea, dar era mai bine dacă nu deranja. A fost crescută bine, nu înţelege de ce ar schimba ceva doar pentru că nu mai este acasă. Aşteaptă ca ceva să se întâmple, fredonând melodia care se auzea în căşti.
Sus In jos
Alphons Edgar Sébastien

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 8:13 am

Total uitand ca nu este singur in acel conac ,arunca vinul din pahar pe podeau de lemn ,era o pierdere de timp pentru el .Doar sa se gandeasca la cate ar putea face noaptea asta ,lasciv isi scoase limba din gura ,trecandu-si-o peste buzele sale rosiatice .Auzul i-a fost captat de o bataie in usa .Avea vizite si mai bine ,daca era iar una din acele tipe care deseori il deranjeau ,le va tranti usa in nas inainte spunandu-le ce merita.Le pasa ca le raneste ,deloc.Deschide usa si zareste o femei ,una diferita la infatisare ,avea colega el .Asta era culmea uita ca numai cei recunoscuti reusesc sa stea singuri.Daca tot i va tine de urat de ce sa nu o si ajute sa se acomodeze cu el mai repede ,ranjind nevazut de fata .Find atent la ea ,nu se deranja nici sa isi incheie camasa ,asa arata cat de frumos este ,era mandru trupul sau lucrat ,nu putea nimeni sa minta in privinta asta.
Tu esti ?cu un ton fara sentiment spuse acese cuvinte ,nu se juca dur doar isi arata entuziasmul cand cineva il deranja ,o persoana ca el avea multe de facut .Fantezilile lui erau mult prea ciudate sa fie puse in practica ,dar daca fata incerca sa se apropie de el ,nu o va refuza cu mare placere i va arata placerile descoperiri lucrurilor noi.
Sus In jos
Juli d'Montague

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 8:21 am

• Juli simţea cum nu mai are răbdare. De unde ştia că tot ce a bănuit până acum este, de fapt, numai un vis? De unde ştia asta? Priveşte cum clanţa se apasă în cum uşa se deschide şi încearcă să afişeze un zâmbet dulce pe chipul ei palid. Dar nu îi reuşi. Îl observă pe tânărul din faţa ei şi tot ce a putut să facă era să roşească puternic, accentuând culoarea rozalie pe care o avea deobicei în obraji. Era sigură că aşa ceva s-ar fi întâmplat. Nu trecea ceva de la mama ei fără ca aceasta să încerce să o facă de ruşine. Se uită la el, privirea ei coborând în jos aproape fără voia Juliei. Se încruntă, ţuguindu-şi buzele precum un copil mic. Îi aude întrebarea şi roşeşte şi mai tare, dacă era posibil.
    - Eu... Ăăă... reuşeşte ea să se bâlbâie cu succes în faţa lui, încercând să nu îşi mute privirea din ochii aceia negri, în care se pierduse din prima. Eu cred că am greşit camera, şopteşte, uitându-se la el cu un zâmbet timid pe chip.Mă cheamă Juli. adaugă, cu veşnicul accent reieşind odată cu pronunţia numelui său.
Sus In jos
Alphons Edgar Sébastien

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 8:35 am

Era balbaita sau ii venea greu sa vorbeasca ,si de ce sa vina la un tip aproape dezbracat asa de tarziu noaptea ,o fi ceva nenregula cu ea ,o avea febra de rosi asa putrnic .Multe femei il recunosteau dupa aspectul sau dar nici una nu rosi ,pana nici iubita lui ,de care daca spunea un cuvant ,putea doar sa zica ca este o .Nu conta ,isi duse mana pe fruntea ei ,vazand ca nu are febra ,deci atunci ce avea ,nu putea sa explice acest lucru .Mai era o singura explicatie ,putea sa aiba deja vise cu el ,asa se intampla mereu cu orice femeie care il vedea.Crezi ca ai gresit ,si atunci ce ai de gand sa faci ?privind'o curios ,nearatand acest lucru ,sprijinindu-se de perete ,asteptand ca sa ii dea un raspuns logic si o minciuna era buna ,chiar nu il deranja ,la cat de mult a fost mintit de acea dansatoare nenorocita ,ramase indiferent la orice.Tu ai febra te simti rau ,ca ai un comportament ciudat .era direct si arata sentiment fata de persoana din fata sa ,punand mana pe buzele fetei ,transand bland cu degetul ,conturu lor ,dandu-i rujul jos.Sau este altceva si nu vrei sa recunostiJuli bine ca zise ,asta ii era numele .un nume rar intalnit si usor de retinut.
Sus In jos
Juli d'Montague

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 8:41 am

• Se uită la el, trecându-şi degetele micuţe prin părul ei colorat. Îi plăcea la nebunie. Se uită la el ca un copil mic care a făcut ceva greşit când acesta îşi pune mâna pe fruntea ei. Când era mică, de cele mai multe ori ajungea să răcească de la o simplă febră netratată. Se uită la aşezându-şi mâinle în buzunar pentru a nu vedea cum se joacă cu degetele. Era târziu, ea era obsită şi el era pe jumătate dezbrăcat.
    - O să... Te rog să mă laşi să stau aici până mâine dimineaţă. spune ea, încercând să pară curajoasă, aşa cum i-a spus Pierre când a plecat de acasă. Până la urmă, nu trebuia să fie aşa o copilă din orice. Se uită la el, zâmbeşte larg şi dulce. Dar toate astea îi trec când aude ultima lui replică. Se încruntă. Ura genul acesta înfumurat de oameni. Da, arăta bine, dar asta nu îi dădea nicio scuză.Sunt foarte bine. Doar că eşti pe jumătate dezbrăcat şi nu mi se pare normal.rosteşte. Şi sufăr de timiditeţe. adaugă în mintea ei, sperând ca acesta să nu o mai întrebe nimic pe această temă.
Sus In jos
Alphons Edgar Sébastien

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 8:51 am

Sa o lase sa stea pana dimineata ,era periculos ,mai ales aproape de el ,dar daca chiar vroia ,o va lasa ,oricum nu avea ce sa faca la noapte .Putea sa citeasca nistev reviste de care stie numai el cum sunt ,taote revistele detinute de persoana sa erau cu avertizari .Privi zambetul ei larg ,neimpresionat ,nimic nu il impresiona pe acesta ,nici un zambet sincer .Daca aparea o femeie la el o vedea ca pe un nimic .Nu exista nici una care sa il poata face sa isi schimbe idea .Ideile lui erau cele mai bune orice era .Si ,eram acasa la mine ,ce era sa ma imbrac ca la polul nord ,era culmea sa imi zica cum sa ma imbrac ,daca avea chef putea sta si mai dezbrcata de atat dar avea si el respect si maniere .Daca chiar asa de mult o deranja de ce rosi si zambi ,inexplicabil ,evident ca nu avea sa ii comenteze .Izi incheie nasturi de la camasa sa ii faca pe plac fetei ,facandu-i semn sa intre ,daca vaea de gand sa intre ,nu avea el sa suporte figurlie nimanui .Poti sa stai oricum nu este nimeni aici ,nu cred ca se poate intampla ceva intr-o noapte.
Sus In jos
Juli d'Montague

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 9:02 am

• Îşi umezeşte buzele, privindu-l în ochi. Cuvintele lui au făcut-o să se simtă precum un copil mic. Avea dreptate. Până la urmă, era doar vina ei că au ajuns la asta. Se uită în continuare la el şi rosteşte din nou, fără un motiv exact. Urăşte când i se întâmplă asta. Îşi scoate mâinile din buzunare şi şi le pune pe obraji, dându-şi seama cât de fierbinţi erau cu adevărat. Se încuntă uşor, dar apoi se întoarce cu privirea spre el, privindu-l două nano secunde cum se dă din uşă. Când îi aude cuvintele se abţine cu greu să nu se ridice pe vârfuri şi să îi sărute uşor unul dintre obraji.
    - Merci, merci, merci! spune ea, repetând acele cuvinte până când a intrat în camera tânărului. Înafară de camera fratelui său, nu a intrat în camera altui bărbat.
Sus In jos
Alphons Edgar Sébastien

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 9:20 am

Pnetru ce ii multumea ,de parca conta acum ,lua telecomada ,privind ecranul televizorului ,vazand cate minciuni erau acolo ,prea multe incercau sa iti bage oe gat,privind-o cu coada ochiului pe tanara cu o culoare neobisnuita in par .Casca ,realiza ca nu avea nimic de facut ,era tarziu pe cine sa sune ,pe o uan dintre acele hidoseni pe care le avea in telefon ,el cauta o relatie de durata ,nu una de doua trei zile ,o ducea pe tipa la el ,o faceau si dupa isi spuneau adio ,de parca nici nu se cunosteau .Privi plictisit spre fereastra ,observa ca mai avea acei trandafiri ,pe care deseori obisnuia fost lui iubita sa i aduca in casa lui comparandul chiar pe el cu un trandafir ,spunandu-i ca arata precum o floare la suprafata iar pe dinauntru are spini.Sa creada aceste cuvinte ,greu ,orgoliul ii era prea mare sa recunoasca cand ceva gresea .O privi obosit pe Juli ,ducand mana la camasa vrand sa o descheie ,nu era genul lui sa stea atat de imbrcaat in propia casa.Nu ai pentru ce sa imi multumesti ,este doar un favorIsi uita manierele acasa ,cum sa nu o serveasca cu ceva ,daca avea ceva convenabil de servit ,mai mult se vedeau bauturi scumpe si rafinate la el .Doresti ceva intreba pe un ton plictisit ,ce mai vroia si el de la viata sa ,daca asa continua precis va ajunge in iad.
Sus In jos
Juli d'Montague

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Vin Mai 18, 2012 9:28 am

• Zâmbeşte către el lăsându-şi bagajul lângă uşă. Se uită oarecum debusolată prin cameră, admirând fiecare lucru în parte. Era obişnuit cu acea curăţenie perfectă a camerei sale, nicidecum la asta. Îşi umezeşte buzele, dându-şi seama că a ajuns să aibă acelaşi tic cu el pe care îl are şi atunci când stă cu prietenii fratelui său. Era o senzaţie ciudată. Un favor. Asta însemna că va trebui să i-l întoarcă. Se gândi în ce ar consta acesta. După privirea pe care o avea, nu era chiar să îi gătească ceva. Că veni vorba de mâncare. Face doi paşi în faţă, degându-şi glasul.
    - Umm, ţi-e foame? îl întreabă, vrând să facă ceva drăguţ pentru el neapărat în această seară. Măcar aşa putea să îi arate că nu este chiar aşa de needucată cum a părut când l-a rugat să o primească la el.
Sus In jos
Alphons Edgar Sébastien

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Sam Mai 19, 2012 12:31 pm

Foame nu prea era genul mancacios ,si nu avea de gand sa o lase sa ii gateasca ,era culmea acest lucru ,sau era fata nebuna ,daca vroia sa i dea ceva in schimb ,sa vina si ea cu ceva realist.Nu cu chesi banale ,era plictisit boricum ,ce era mai plictisitor decat sa manance .De ce nu ca sa scape de plictiseala putea fain frumos sa alerge de nebun afara.Poate mai agata si o tipa ,el cauta doar femei cand mergea la alergat ,nesimtit era ,tupeu avea si restu le avea ,ce vroiai de la el ,daca te asteptati sa fie romantic nicidecum.Ura sa fie romatic cu tipele de o zi ,acelea care trecea prin pat la el si zambeau satisfacute.Nu realizau ca le acesta nu le vedea decat pe niste femei care se vand orisicui pentru a'si indeplini fantezilie.Si el gresea ca le acepta ,dar daca chiar era inebunite si il urmareau pana cand zicea el da .Asa era viat lui lipsita de inhibiti si foarte dezordonata.
Nu ,si mi-ar displace sa te vad gatind ,doar nu esti iubita mea si nici ruda de sange era doar un oaspete de o noapte ,dar se putea transforma in mult mai mult .Citise multe carti inainte sa ajung aici ,una chiar i'a parut inspirata ,dintr'o aventura de o noapte protagonisti au ajuns iubiti ,si au avut o idila secreta ,el find foarte cunoscut si influent in lumea aristocratilor si ea o biata cersetoare ,desi avea un fir narativ stupid poveste era interesata.Dar fata nu parea genul acela care pica dupa oricine si mai ales daca era un misogin ca si el.
Sus In jos
Juli d'Montague

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Sam Mai 19, 2012 11:37 pm

• Îi ascultă răspunsul şi dă din cap supusă, deşi nu înţelegea cu adevărat motivul lui. Nu i se părea un motiv adevărat pentru care ar putea să o refuze, dar nici nu avea de gând să comenteze mai mult de atât. Încearcă să schiţeze un mic zâmbet, uitându-se la el.
    " Bine, atunci... " spune, zâmbetul ei reuşind de această dată.
    Se gândi, în sinea ei, cât de mult seamănă cu Pierre în unele momente. Îşi alungă aceste gânduri din minte, scuturându-şi capul. Îşi pune mâinile în buzunar, fără să îşi mai aranjeze părul. Îşi ridică privirea spre tânăr. Nu îi ştia numele şi asta o făcea să se simtă prost. De fapt, poate mai mult decât prost. Roşeşte încă o dată, prin mintea ei zburând anumite gânduri care, în mod obişnuit, nu există.
Sus In jos
Alphons Edgar Sébastien

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Dum Mai 20, 2012 5:01 am

Nu gresea cu nimic, pentru el era o necunoscuta ,de ce sa gateasca sau sa faca ceva pentru el ,daca erau doi straini .Mai conta ca maine precis va pleca .Sau ce ii va spune cineva ca sa pricopsit cu o femei dupa el .Nu era genul care sa aiba grija de o femeie .Avand in vedere ca era mai mereu plecat sau cu totul pe o alta lume.Pentru el singurul lucru care conta era viata si libertatea.De ce ar da cu piciorul in asta pentru o relatie.Conta pentru el foarte mult sa gasesca o persoana potrivita ,care sa nu ii umple mintea si sufletul cu minciuni inspide.Nu mai avea timp sa le creada oricum.Da gresise si el ,nu se chinui'se macar sa i spuna numele ,avea de gand sa faca asta ,sau sa o ia prin surpindere .Nu parea genul de femeie careia ii placeau surprizele sau jocurile.Era la fel ca si celelate nu avea nimic special.Dar macar sa ii cunoasca personalitatea .Nici sa se termine cu certuri sau cine stie ce relati care dupa un timp vor fi uitate
.Edgar spuse ,dupa acea find ocupat cu telefonul ,itind tot felul de propuneri de la colegi sai ,iesiri in oras si alte cele .Ar merge la petrecerea organizata de pritenul sau ,singur din nou ,iar va da de vreo obsedata cu care va sfarsi la fel ,adica cel mai probabil in pat la el ,cu luminile stinse si parfumul ei dulce care se imbiba in cuverturi .Unele imagini erau de neuitat ,pacat ca nici una nu era menita sa fie a lui ,de acea se obisnui cu pradele cele mai usoare si fargile
.Daca iti este foame te poti servi clar nu era o fazda prea primitoare ,dar daca ajungea cineva sa il cunoasca putea sa ii vada si cealalta latura.
Sus In jos
Juli d'Montague

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Dum Mai 20, 2012 5:10 am

• Se uită la el auzindu-i numele şi zâmbeşte larg. Edgar. Ce nume frumos. Face câţiva paşi către el, fiindu-i oarecum frică de ce ar putea să se întâmple. Îşi aduce aminte de acele zile în care a încercat să fie altcineva. Nu era în stilul ei să mintă despre ceva. Era o persoană extrem de sinceră.
    " Încântată. " rosteşte către el, aşezându-se în faţa lui, pe podea. Nu o deranja să stea aşa. Îl priveşte cum îşi mişcă ochii de-a lungul ecranului. Încercă degeaba să îşi închipuie despre ce ar putea să citească aşa de enervat. Chicoti pueril către tânăr, ascultându-i cuvintele. " Nu mi-e foame. Voiam să văd dacă pot face ceva pentru tine... " spune ea sincer, fără să îi pese, pentru prima dată de când a plecat din maşina fratelui său, dacă cuiva i se pare deplasat ceea ce face.
Sus In jos
Alphons Edgar Sébastien

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Dum Mai 20, 2012 5:27 am

Atentia ii fu captata cand tanara rostise incantata ,daca il cunostea cu adevarat numai asta nu spunea .Saraca de ea precis crede ca se comprta doar asa cu necunoscuti ,pacat ca la el puteai ajunge foarte greu ,trebuia sa ii suferi comportamentul superior si comportamentul misogin.Isi trecu mana prin firele de par rebele ,cat il deranja cand ii intrau in ochi ,avea tendinta sa clipeasca des ,parand ca are probleme cu ochi dar nu era asa ,il deranja doar bretonul ,isi amintea de zielele fierbinti de vara cand daragau lui fosta iubita obisnui sa ii rpinda bretonul ,desi stia ca el detesta asta ,ea tot facea lucru acesta .
O privi atent ,vazu ca se aseza pe podea in fata lui ,poate ca mai erau sanse sa o cunoasca mai bine ,fara sa dea dovada de misoginism.Parea foarte atenta la cea ce facea ,dar daca el ii va spune va ramane terifiata ,pentru ca cel mai probabil ii va spune o minciuna.Nu era obisnuit sa spuna ce face sau ce are de gand sa faca ,daca vrei sa vezi atunci urmeazal fara temere ,uitand sa mentioneze ca daca il rumai pe acesta te puteai rani ,diferenta ca acele rani puteau deveni extrem de placute si fascinante ,facandu-te sa il doresti si mai mult.
Incantata ciudat,daca vrei sa faci ceva pentru mine ,vin-o cu ceva realist acum avea sa vada cat de mult o ducea mintea pe cea care era prezenta ,la el in acest moment.
Sus In jos
Juli d'Montague

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Dum Mai 20, 2012 5:37 am

• Simţi cum roşeşte când acesta o examinează. Nu îi plăcea când oamenii făceau asta. Se simţea ciudată, ca şi cum existenţa ei acolo nu ar fi avut niciun rost, de fapt. I se părea că este iutilă, că, de fapt, ea nu are niciun rost pe lume. Cândva chiar a crezut această minciună. Dar acum era altceva. Se încruntă când îi aude replica. Nu era genul acela de persoană. Dar, bineînţeles, el nu avea de unde să ştie asta. Realizează, totuşi, că îi este mai bine aici decât în Franţa, unde nu făcea doi paşi fără să fie fluierată.
    " Niciodată. " spune ea categoric, dându-şi seama cam ce ar putea gândi tânărul în acele clipe. Şi ei i se întâmpla să aibă asemenea gânduri. Dar nu tot timpul. Se uită la el, încruntată. " Sunt sigură că ai suficiente fete din acelea ca şi cunoştinţe, aşa că sună una dintre ele." spune categorică.
Sus In jos
Alphons Edgar Sébastien

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Dum Mai 20, 2012 5:54 am

Da plin ii era telefonul de acele fete ,uite cat de desteapta era si fata ,felicitarile lui pentru prostia mare pe care o scoase pe gura .De parca avea el nevoie de acele servici ,sa stea linistita ca nu avea numai de ale in ltelefon ,pardon ea se puse sa il judece .Probabil ca nu avea habar ca acl mesaj nu era nicidecum de la o tipa din aia .Oricum daca asa il vedea ea ,ii va face pe plac aratandu-i ca este cum zice ea .Ghinionul ei ca il emnerva la culme cand alti nu aveau habar cine este sau cum se comporta si spun .Asta e unu dintre acei tipi care se culca cu orice femeie ii iese in cale ,dar nu era asa ,lasa doar acesta aparenta .Cand vroia ca lumea sa il vada cu alti ochi ,era un misogin si pervers ,dar draga lui musafira sa stea cuminte in banca ei ,ca nu avea nicidecum sa ii ceara acel lucru ,dar ce sa faca daca nu se gandea la altceva .Oricum daca ava sa se comporte asa cu el ,mai bine se imbraca si pleca de aici ,pana ce atmosfera nu devenea mai incinsa.
Si eu sunt sigur de acest lucru ,dar ,daca ,chiar asa ma vezi, de ce nu verifici telefonul ,sa iti confirmi banuielile,asa si era nu avea mai mult de doua numere ale unor tipe in telefon ,si acelea erau doar pritene apropiate ,pe care sa fie sincfer nu le atinse niciodata in viata lui ,dar daca asa vrea fata sa il creada pe el cu ce il afecta ,nici nu se chinuia sa isi ceara scuze ,iar cand se referise la ceva inventiv ,nu facuse referire la acel subiect si nici cum ca ar vrea sa treaca si ea prin pat la el.Deci daca asa il vedea ea ,el nu avea ce sa faca.
Sus In jos
Juli d'Montague

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   Dum Mai 20, 2012 6:04 am

• Se uită la el ruşinată de ieşirea pe care o avuse înainte. Îşi pleacă încetişor capul, simţindu-se din nou ca acei coopii de patru ani care sunt certaţi că au spus ceva greşit când nu trebuia. Aşa făcuse şi ea. Era vina ei că Edgar s-a supărat pe ea. Doar vina ei. Îşi scoate mâinile din buzunar şi se ridică, privindu-l din picioare. Îşi umezeşte buzele, ca şi cum era gata să facă cel mai mare compromis din viaţa ei.
    " Îmi pare rău. " rosteşte, privindu-l în ochi, simţind cum în ochi i se adună lacrimi. Şi-a promis că nu va mai plânge când face o prostie dar era inutil. Era o copilă, chiar dacă vârsta ei nu o arăta. După cum spusese şi mama ei, nu se va maturiza niciodată. Va rămâne pentru totdeauna o fetiţă mică, neştiutoare. " Te-am supărat. Îmi pare rău. " repetă, ca şi cum ar fi avut nevoia neapărată ca asta să se întâmple.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Come and lose yourself   

Sus In jos

Come and lose yourself
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forever Young :: Conacul :: Camere-
Mergi direct la: