Real RPG

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

DANG, Yongbae

In jos 
AutorMesaj
Dang Yongbae

Data de înscriere : 15/05/2012

MesajSubiect: DANG, Yongbae   Mar Mai 15, 2012 9:36 am

Dang Yongbae

-----------------------------------------------------------------------------------------

Full name: Dang Yongbae
Nicknames: Taeyang
Sexual orientation: Hetero
Hometown: Seoul.
Occupation: Cântăreţ, model, actor
Height: 1,80
Weight: 66 kg

-----------------------------------------------------------------------------------------

o2. Liniştea
o3. Focul
o4. Cărţile SF
o5. Dimineţile senine
o6. Vara
Dislikes:
o1. Lunea
o2. Să se holbeze oamenii la ei
o3. Să fie obligat să facă ceva
o4. Să fie criticat
o5. Dansurile care nu îi reuşesc
o6. Ploaia care începe subit.
Hobby Să citească
Family and pets:
Dang Mae Ri , mama, decedată
Dang Yong Do, tatăl , viu
Dang Tae Mi, fratele mai mic
Sou , labradorul
Personality: A fost crescut de către străini încă de mic, aşa că şi-a dezvoltat singur caracterul rebel cu care trăieşte până şi acum. Este, dacă vrea, un domn. Dar în general îi place să iasă în evidenţă prin curajul lui şi prin originalitate. Se păstrează rece şi distant în faţa mulotr oameni, majoritatea având nevoie de nervi de oţel ca să ajungă să îl cunoască. După ce a ajuns aici, cu el este tot mai greu de vorbit, cu atât mai puţin de acceptat fiţele sale.
History: A crescut în mijlocul unei familii mici până la vârsta de zece ani, când fratele lui şi-a făcut loc în lumea lui. A fost ceva neaşteptat, mama lui murind la câteva săptămâni după naşterea lui. Yongbae nu s-a obişnuit niciodată cu ideea că nu este vina lui Tae Mi că mama lui a murit, aşa că a plecat de acasă cu prima ocazie, şi de atunci nu a mai avut niciun contact cu vechea lui familie.

You ma lay lay lay lay lady
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

DANG, Yongbae
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forever Young :: Administraţie :: Personaje-
Mergi direct la: