Real RPG

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Lunatic Moon

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Dang Yongbae

Data de înscriere : 15/05/2012

MesajSubiect: Re: Lunatic Moon   Dum Mai 20, 2012 5:59 am

• Zâmbeşte larg când îi aude cuvintele, oarecum uşurat că a reuşit să facă ceva bine. Îi simte buzele pe ale sale într-un sărut şi se încruntă că a fost doar atât de fugar. Îşi umezeşte buzele, vârnd să simtă din nou acel gust dulce al ei. Era un fel de drog pentru el.
    " Mă bucur. " spune zâmbind dulce către ea, lipindu-şi scurt buzele de obrazul tinerei. Începe să fredoneze o melodie, jucându-se cu furculiţa printre legume, fără să îi fie foame.

You ma lay lay lay lay lady
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Hyeon Young
Admin

MesajSubiect: Re: Lunatic Moon   Dum Mai 20, 2012 6:14 am

• Râde încet şi îi scoate limba, începând să-şi legene picioarele în timp ce mânca încet. Se rezemă de el, răsfăţându-se cu parfumul lui şi surâse blând. Se sătură rapid, şi văzând că şi aşa nu avea de gând să mănânce, îi luă castronul din mână, lăsându-l pe bufet. Se întoarse cu privirea spre el şi zâmbi dulce, trecându-şi degetele peste chipul lui. Îşi apropie buzele de pielea sa, şi-l sărută pe obraz uşor, chicotind copilăreşte.

Lasă ploaia să vină, să treacă
Lasă cerul să cadă
Sfinţii să vadă că oamenii plâng cateodată
Lasă timpul să treacă, dar totuşi incearcă
Să nu crezi deloc în poveşti
Asta-i ultima dată când mă mai auzi
Şi poate mai zâmbeşti...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://dreamworld.forumz.ro
Dang Yongbae

MesajSubiect: Re: Lunatic Moon   Lun Mai 21, 2012 8:08 am

• O privi absent cum mănâncă. A terminat rapid. Nu îşi imagina de ce. Avea un singur motiv. Poate că nu îi plăcea. Zâmbeşte uşor, punându-şi mâinile pe după talia ei şi se uită fix în ochii ei, aşteptânc ca ea să facă ce are de gând. Se simţea oarecum obosit, deşi nu ştia de ce era aşa. Se încruntă simţindu-i buzele peste obrazul său. O trage mai aproape de acesta, şi îi prinde chipul într-o mână. Ar fi putut să o sărute atât de uşor. Toată forţa de care ar fi putut da dovadă era puţin în faţa lui. Zâmbeşte larg.

You ma lay lay lay lay lady
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lunatic Moon   

Sus In jos

Lunatic Moon
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forever Young :: Conacul :: Camerele închise-
Mergi direct la: